Bokskåp senempire

Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, senempire, 1800-talets andra hälft, mahognyfaner, höjd 238, nyckel finns

Slitage

100247

2011-09-06