Spegel med konsolbord senempire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, senempire, 1800-tal, bordet med marmorskiva, spegelns höjd ca 153, konsolbordet 84

Slitage

100248

2011-09-06