Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Expansion"signerad o daterad 1922, etsning, 22x17

100250

2011-09-11