Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Expansion"signerad o daterad 1922, etsning, 22x17
100250
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här