Gustaf Isander etsning
Valmis
2011-09-11
100251
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ISANDER, Gustav (1863-1929): Birger Jarls torg - Stockholm, signerad och daterad Gustaf Isander 1927, etsning, 18x25