Waldemar Bernhard träsnitt

Waldemar Bernhard träsnitt
Waldemar Bernhard träsnitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD, Waldemar (1890-1965): Skåne, 79 signerade träsnitt, träsnitt (1 saknas), numrerade 158/225, S:e, Södermanland, 42 signerade träsnitt (8 saknas), numrerade 56/300), S.e: 63 signerade träsnitt, delvis i passpartout

100252

2011-09-11