Waldemar Bernhard träsnitt
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNHARD, Waldemar (1890-1965): Skåne, 79 signerade träsnitt, träsnitt (1 saknas), numrerade 158/225, S:e, Södermanland, 42 signerade träsnitt (8 saknas), numrerade 56/300), S.e: 63 signerade träsnitt, delvis i passpartout
100252
2011-09-11