Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GRAFSTRÖM Olof Jonas (1855-1933): Motiv från klippiga bergen, signerad och daterad Olof Jonas Grafström 1880, olja duk, 88x168
Zustandsbeschreibung
Tryck och färgskador, ramskador
100254
2011-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner