Olof Jonas Grafström oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GRAFSTRÖM Olof Jonas (1855-1933): Motiv från klippiga bergen, signerad och daterad Olof Jonas Grafström 1880, olja duk, 88x168

Zustandsbeschreibung

Tryck och färgskador, ramskador

100254

2011-09-14