Venini näsduksskål

Venini näsduksskål
Venini näsduksskål
Venini näsduksskål
Venini näsduksskål
Venini näsduksskål
Venini näsduksskål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NÄSDUKSSKÅL, Venini, Italien, signerad Venini 1987, höjd 25

litet nagg

100275

2011-09-05