Venini näsduksskål
2011-09-05
100275
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NÄSDUKSSKÅL, Venini, Italien, signerad Venini 1987, höjd 25
litet nagg