Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIEROW, Gösta (född 1931): "Nattliga drömmar", signerad Gierow 68, olja på duk, 132x97
100280
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här