Erik Jönsson akvarell

Erik Jönsson akvarell
Erik Jönsson akvarell
Erik Jönsson akvarell
Erik Jönsson akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖNSSON, Erik (1893-1950): "Menton", signerad och daterad E Jönsson 25, akvarell, 33x26

100291

2011-09-07