Figurin i elfenben

Figurin i elfenben
Figurin i elfenben
Figurin i elfenben
Figurin i elfenben
Figurin i elfenben
Figurin i elfenben

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, elfenben, Japan, signerad, höjd 15,5

lagning, sprickor

100293

2011-09-07