Cecilia Haupt färglitografi

Cecilia Haupt färglitografi
Cecilia Haupt färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HAUPT, Cecilia (född 1972): "Underdog", signerad Cecilia Haupt, 164/260, färglitografi, 50x39

100298

2011-09-07