Lockpokal i silver

Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver
Lockpokal i silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POKAL med lock, silver, stämplad Hallbergs 1908, höjd 45

Smärre bucklor, slitage

100299

2011-09-07