Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Motiv med svanar samt måsar, 2 st.,
signerade och numrerade, färglitografier, 53x80
100302
2011-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här