Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Motiv med svanar samt måsar, 2 st.,
signerade och numrerade, färglitografier, 53x80
Zustandsbeschreibung
100302
2011-09-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner