Gunnar Pettersson färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Motiv med svanar samt måsar, 2 st.,
signerade och numrerade, färglitografier, 53x80

Zustandsbeschreibung

100302

2011-09-06