Gösta Sandels litografi

Gösta Sandels litografi
Gösta Sandels litografi
Gösta Sandels litografi
Gösta Sandels litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SANDELS, Gösta (1887-1919): Morgon, signerad och daterad Sandels 1916, litografi, 23x33

100306

2011-09-07