Hilmer Bengtsson oljemålning

Hilmer Bengtsson oljemålning
Hilmer Bengtsson oljemålning
Hilmer Bengtsson oljemålning
Hilmer Bengtsson oljemålning
Hilmer Bengtsson oljemålning
Hilmer Bengtsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGTSSON, Hilmer (född 1925): Landskap med hus, signerad, olja på duk, 60x50

100308

2011-09-06