Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Elin", 1913-14, signerad Zorn, etsning, 19,7x29,7, Hjert & Hjert 270

gulnad

100322

2011-09-07