Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 1 par snarlika, porslin, Sevrès, diameter 24
slitage, båda med lagning på brättet, fotringsnagg
100330
2011-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här