Henry Mayne oljemålning

Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAYNE, Henry (1891-1975): Landskap med gård, signerad och daterad-49, olja på duk, 88x115

100338

2011-09-08