Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AKVARELLER, 2 st, signerade E Young resp H Müller 1881, Vintermotiv resp "Berget utanför Liljans", 24x34 resp 16x25
100361
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här