Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, rokoko, förgylld och bronserad, höjd 63

lagningar och renoverad

100373

2011-09-06