Holländskt landskap 1700/1800-tal oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, holländskt landskap, olja på duk, 73x108

slitage

100389

2011-09-08