Koppar med fat mm Kina porslin

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, KOPPAR med fat, KANNA, SKÅL, VAS, delvis, merparten1700-tal, höjd 3,5-16

lagningar, omarbetat, smärre nagg

100392

2011-09-08