Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PRYTZ, Laila (född 1907): Wilhelm och Manuel Wik, signerad och daterad Laila Prytz 1950, olja på pannå, 20,5x25
100428
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här