Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRYTZ, Laila (född 1907): Wilhelm och Manuel Wik, signerad och daterad Laila Prytz 1950, olja på pannå, 20,5x25

100428

2011-09-08