Månskenslampa 1800-tal

Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, frostad glaskupa, höj- och sänkbar

100430

2011-09-07