Sixten Lundbom oljemålning

Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Landskap, signerad Lundbohm, daterad a tergo 1920, olja på duk, 36x42

uppfodrad, smärre dukskador

100432

2011-09-08