Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Landskap, signerad Lundbohm, daterad a tergo 1920, olja på duk, 36x42
uppfodrad, smärre dukskador
100432
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här