Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Japansk körsbär", signerad Olle Krantz, olja på duk, 101x80, målad på Tempelgården Visingsö 1986

100434

2011-09-10