Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Japansk körsbär", signerad Olle Krantz, olja på duk, 101x80, målad på Tempelgården Visingsö 1986
100434
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här