Kandelaber för sju ljus 1800-talets slut

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABER, för sju ljus, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd 76

Något stukad

100440

2011-09-08