Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, skulpterad ram, gallerförsedda dörrar, 91x80

slitage, skador

100442

2011-09-08