Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLBORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-talets senare del, höjd 71, 86x34
Smärre skador, små dekor delar saknas, senare skiva
100448
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här