Konsolbord i gustaviansk stil

Konsolbord i gustaviansk stil
Konsolbord i gustaviansk stil
Konsolbord i gustaviansk stil
Konsolbord i gustaviansk stil
Konsolbord i gustaviansk stil
Konsolbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-talets senare del, höjd 71, 86x34

Smärre skador, små dekor delar saknas, senare skiva

100448

2011-09-09