Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Fiskare vid sjön, signerad och daterad ALFR.W -g 85, olja på papper, 8,5x12,5
100451
2011-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här