Lindorm Liljefors litografi

Lindorm Liljefors litografi
Lindorm Liljefors litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Räv och fåglar i landskap, signerad Lindorm L, färglitografi, 285/360, 37x52

100454

2011-09-11