Oskar Bergman akvarell
2011-09-08
100455
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Vik i Skåne i maj 1937", signerad och daterad Oskar Bergman, Vik skåne maj 1937, akvarell,14,5x20 cm