Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMITH, James Burrell (1822-1897), On the Conway-North Wales, signerad på baksidan J.B. Smith, olja på pannå, 23x17,5
100456
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här