James Burrell Smith oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMITH, James Burrell (1822-1897), On the Conway-North Wales, signerad på baksidan J.B. Smith, olja på pannå, 23x17,5

100456

2011-09-08