John Wierth oljemålning

John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIERTH, John (född 1920): "Sista sommarbadet II", signerad Wierth, olja på duk, 67x74

100460

2011-09-06