Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 1981, signerad och numrerad 75/199, färglitografi, 24x18 cm

100463

2011-09-08