Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, delvis förgylld, 48,5x25

100475

2011-09-06