Roland Svensson pastell

Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv från Möja, signerad och daterad Roland S. -39, pastell på papper, 24x19

100487

2011-09-08