Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv från Möja, signerad och daterad Roland S. -39, pastell på papper, 24x19
100487
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här