Åke Corshammar oljemålning

Åke Corshammar oljemålning
Åke Corshammar oljemålning
Åke Corshammar oljemålning
Åke Corshammar oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

CORSHAMMAR, Åke, "Idyll vid Djurgårdsbron Stockholm", signerad Corshammar 55, olja på pannå, 45x37

100493

2011-09-06