G Mason oljemålning

G Mason oljemålning
G Mason oljemålning
G Mason oljemålning
G Mason oljemålning
G Mason oljemålning
G Mason oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med stadshorisont, signerad G Mason, olja på duk, 26,5x36

Krackelyr

100506

2011-09-06