Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med stadshorisont, signerad G Mason, olja på duk, 26,5x36
Krackelyr
100506
2011-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här