Barskåp 1900-tal

Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, fanerat med mahogny, metallbeslag, inredning med hyllor i bla. glas, belysning, höjd 151, 93x41

100522

2011-09-08