Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-tal, fanerat med mahogny, metallbeslag, inredning med hyllor i bla. glas, belysning, höjd 151, 93x41
100522
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här