Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNIBBSKÅL, 1700-tal, rödmålad med svart dekor, 20x21
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro
Lagning
100543
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här