Barockskåp 1700-tal

Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, ek och fanér, höjd 189, 149x66

skador, lagningar, kompleteringar, delar saknas

100546

2011-09-12