Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal, ek och fanér, höjd 189, 149x66
skador, lagningar, kompleteringar, delar saknas
100546
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här