Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, skulpterad ek, höjd 114, 52x48

Slitage, lås och listbitar saknas, diverse skador

100561

2011-09-09