Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SPETGLAS, 6 st, udda modeller, 1700/1800-tal, fot med luftblåsor, delvis omvikt kant, höjd 10-17
en fot med skada, brukslitage
100571
2011-09-12