Torsten Schonberg kritteckning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

SCHONBERG, Torsten (1882-1970): Porträtt av Torsten Palm, signerad och daterad 1906, krita, 28,5x22,5, "Tecknad år 1906 på akad. av T.Schonberg"

100577

2011-09-09