Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 6+5 st, silver, 1800-talets första hälft udda modeller, delvis gravyr, tot. vikt 420 g

slitage

100583

2011-09-12