Silverskedar 16 st

Silverskedar 16 st
Silverskedar 16 st
Silverskedar 16 st
Silverskedar 16 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKEDAR, 16, silver, 1800-tal, udda modeller, tot. vikt ca 445 g

slitage, skador

100586

2011-09-12