Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SKEDAR, 16, silver, 1800-tal, udda modeller, tot. vikt ca 445 g
slitage, skador
100586
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här