Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHANSSON Carl (1863-1944): Landskap,
signerad och daterad Carl Johansson 1925, olja på duk, 63x93

100588

2011-09-07