Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOHANSSON Carl (1863-1944): Landskap,
signerad och daterad Carl Johansson 1925, olja på duk, 63x93
100588
2011-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här