Soppslev i silver

Soppslev i silver
Soppslev i silver
Soppslev i silver
Soppslev i silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, silver, 1846, otydliga stämplar, svärtat skaft, längd 43

saknar benknopp, bruksslitage

100600

2011-09-12